Kontakta administrationen

Administrationen är till för dig som studerar eller för dig som vill studera. Här får du hjälp med allt som rör din utbildning.

Campus Mölndals administration finns både på Krokslätts fabriker och på Möllan. På Krokslätts fabriker finns Skolexpeditionen och på Möllan hittar du Vägledningsexpeditionen.

2022-01-20 till 2022-01-21

Skolexpeditionen stängd

Du kan nå skolexpeditionen via e-post campus@molndal.se

Telefontider
Torsdag 10:30-11:30 och 13:30-14:30 (utökad telefontid)
Fredag 10:30-11:30 (utökad telefontid)

Skolexpeditionen

Du kan kontakta skolexpeditionen på plats om du har frågor om utbildningen du läser.

På skolexpeditionen hanteras det mesta som rör dig som redan är studerande inom Campus Mölndal.

Öppettider
Måndag 08.30-11.30 och 12.30-14.30
Tisdag 08.30-11.30
Onsdag 08.30-11.30 och 12.30-14.30
Torsdag 08.30-11.30 och 12.30-14.30
Fredag Stängt

Telefontider
Måndag 10.30-11.30 och 13.30-14.30
Tisdag 10.30-11.30
Onsdag 10.30-11.30 och 13.30-14.30
Torsdag 10.30-11.30
Fredag Stängt

Du kan alltid nå skolexpeditionen via e-post campus@molndal.se

Välkommen!

Skolexpedition Campus Mölndal
Krokslätts Fabriker 12 A
431 37 Mölndal
031-315 31 30
campus@molndal.se

Du kan kontakta vägledningsexpeditionen om du har frågor eller funderingar kring ditt studie- eller yrkesval. Oavsett hur gammal du är. Hit kan du också vända dig om du vill göra en anmälan till någon av våra utbildningar.

Vägledning Campus Mölndals telefontider

031-315 10 14

Måndag 11.00-12.00
Tisdag 11.00-12.00 och 14-16.30
Onsdag 11.00-12.00
Torsdag 11.00-12.00
Fredag Stängt

Vägledning Campus Mölndal
Göteborgsvägen 19
431 30 Mölndal
031-315 10 14
campus@molndal.se

Aliya Izadpanah Ravari
Administrativ handläggare
031-315 31 30
aliya.izadpanah-ravari@molndal.se

Anders Schenström
Administrativ handläggare
031-315 31 30
anders.schenstrom@molndal.se

Andreas Pettersson
Ekonomiadministratör
031-315 10 14
andreas.pettersson@molndal.se

Karin Ehrenborg
Administrativ handläggare
031-315 10 14
karin.ehrenborg@molndal.se

Malin Mannheimer Ruberg
Administratör
031-315 31 30
malin.mannheimer-ruberg@molndal.se

Pernilla Johnson
Administratör
031-315 10 14
pernilla.johnson@molndal.se

Trine Flatjord
Administrativ handläggare
031-315 31 30
trine.flatjord@molndal.se

Dela på:

Senast uppdaterad