Tillgänglighet under sommaren

Nedan kan du se vilka studievägledare som är tillgänliga vilka veckor under sommaren i samband med gymnasievalet. Samt deras kontaktuppgifter. Detta gäller enbart kommunala grundskolor. Elever från Växthuset och Kvarnhjulet ska vid behov vända sig till sin grundskola.

Vecka 28

Carina Johansson
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Maha Hannouneh
0704-61 76 99
maha.hannouneh@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

 

Vecka 29

Carina Johansson
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

 

Vecka 30

Vägledningen är stängd


Vecka 31

Lena Sundin
0704-67 76 16
lena.sundin@molndal.se

 

Vecka 32

Lena Sundin
0704-67 76 16
lena.sundin@molndal.se

Caroline Acson
0704-09 01 84
caroline.acson@molndal.se

Natalie Roman
0766-96 68 61
natalie.roman@molndal.se

Maha Hannouneh
0704-61 76 99
maha.hannouneh@molndal.se

Anna Jakobsson
0709-60 50 63
anna.jakobsson@molndal.se

Dela på:

Senast uppdaterad 2020-07-07 13.50